1080P
Cehennemin Ortasında
MultiDil

Cehennemin Ortasında

 Film 2000 yılında yapılmıştır. ABD ve Almanya yapımı olan bir filmdir. Filmin türü ise dram, savaş ve psikolojik olmaktadır. Filmin konusuna bakıldığı zaman Rolan Baaz adında bir adamı konu aldığı görülmektedir. Rolan Baaz, cesur ve karizmatik bri asker olmaktadır. Bu arada Vietnam'a çıkartma yapılacak bir müfreze oluşturulmaktadır. Rolan Baaz ise çıkartma yapacak gebç askerlerden oluşan bu müfrezeye katılır. Savaş öncesi eğitim almaya başlamaktadır. Son eğitim noktası olan Tigerlan cehennem benzeri bir yer olmaktadır. Tigerland'e vardığı zaman Rolan Baaz'ın karakter özellikleri ve liderliği bir araya gelmektedir. Rolan'ın Tingerland de yaşadıkları film içerisinde anlatılmaktadır. Filmin oyuncuları ise Colin Farrell,  Matthew Davis,  Clifton Collins Jr olmaktadır.

 3993İZLENME

 1FAVORİ

 7.0İMDB

Detay
Üyelerimiz Reklamları Görmez, Reklam Derdiyle Uğraşmaz : ) Lütfen izlediğiniz filmlere yorum yapmayı unutmayınız. Görüşleriniz bizim için değerlidir. Çalışmayan filmleri lütfen player altındaki "Sorun Bildir" butonu ile bildiriniz.
  Film açılmıyorsa farklı alternatiflerden izlemek için üstteki { TRDUB & ALTYAZILI } üstüne basarak seçim yapabilirsiniz.

- Reklamı Geç -
  Beğen
16
1
8.1/10 oylandı 17 üye tarafından. İnceleme: 2.
PUAN : 8.1
  Yorum Alanı
2 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
VİP Üye
  Envert 02 Ekim 2017, Pazartesi
BİRAZ UZUN VE KIZGIN YAZACAĞIM. PATRON (ZEUGMASS) YAYIMLAMAYA İZİN VERİR Mİ VERMEZ Mİ BİLMİYORUM.
Hollywood’a dikkat edin. ABD’nin bütün kirli savaşlarını aklamayı görev edinmiş dev bir sermayedir.
Dikkat edin: Hollywood’da herhangi bir konu işlenmişse, ABD tarafından hemen uygulamaya konur.
Vietnam, 1950’li yılların ortasında önce Fransızları kovdu. Ardından ABD saldırdı Vietnam’a. ABD, Vietnam’ı bir laboratuvar gibi kullandı. 60’lı yılların ortasından başlayarak, yeryüzünden kullanılmamış bütün silahları Vietnam’da denedi.
Afganistan’a saldırdı. CIA, Afganistan’da ürettiği eroini dünyaya pazarladı ki yıllık cirosu 500 milyar dolardı. Ardından Irak’a saldırdı. Artık yeryüzünde Irak diye bir ülke yok. Suriye’ye saldırdı.
Suriye Rusya’nın desteğiyle ayakta durmaya çalışıyor. Özgür Suriye Ordusu, Taliban, IŞİD.. vs. vs. gibi teror örgütleri ABD’nin büyük silah ve para desteğiyle Orta doğu haritasını değiştirmek üzere örgütlenmiş kuruluşlardır.
Bugün bilgisayarlarda herkesin oynadığı savaş oyunlarının mali destekçisi doğrudan doğruya ABD hükümetleridir.
İMZA
Envert
Avatar
VİP Üye
  Envert 02 Ekim 2017, Pazartesi
Amerikan Savunma Bakanlığı askerlerine sürekli olarak bilgisayar üzerinden savaş oyunları oynatmaktadır. Gerek Afganistan’da gerekse Irak’ta savaşan askerlerin önemli bir bölümü, özellikle sniper’lar hedeflerini hep kafa ve göğüsten vurmuştur. Pentagon, yani ABD Savunma Bakanlığı, savaş üzerine kurgulanmış bütün bilgisayar oyunlarını mali açıdan desteklemektedir.

Gelelim bu filme: Filmde, Vietnam’a savaşmak üzere gidecek askerlerin eğitimi işlenmektedir. Dikkat edilecek tek bir nokta var: Vietnam’a savaşmak üzere eğitilen hiçbir asker, savaşa niçin gideceğini bilmemektedir. Doğrusu da bu zaten. Kaba bir propaganda ile karşı karşıya kalıyoruz.

Sabrınız varsa izlersiniz; ancak bu izleme size hiçbir şey kazandırmayacaktır, bilesiniz.
Peki, ben niçin izledim? Kanala üyeyim. Kanalımın ilerlemesini istiyorum.
Anlaştık mı?
İyi seyirler.
İMZA
Envert
  Benzer Filmler
1080P
Yıldız Gemisi Askerleri: Mars Haini
Yıldız Gemisi Askerleri: Mars Haini
 Fantezi ve savaş filmi severlerin beğenisine sunulan Yıldız Gemisi Askerleri: Mars Haini 2017 senesi Amerika yapımı olan filmdir. Film Masuro Matsumato ve Shinji Aramaki yönetmenliği altında çekilmiştir.    B&...
 •   Tür : Aksiyon, Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj
 •   İzlenme: 1005
 •   29
    2
 •   Vizyon : 2017
 •   Süre : 100 Dk.
IMDb5.5
MultiDil
1080P
Dofus - Kitap 1: Julith
Dofus - Kitap 1: Julith
 Yönetmenliğini Anthony Roux, Jean-Jacques Denis'in yaptığı filmin konusu animasyon olarak şehirlerine gelen bir cadıdan kurtulma hikayesidir. Filmin girişinde cadının doğaüstü güçlerini kötü ...
 •   Tür : Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj, Animasyon
 •   İzlenme: 960
 •   21
    1
 •   Vizyon : 2015
 •   Süre : 100 Dk.
IMDb7.5
MultiDil
1080P
Breaking Bad 5. Sezon Tüm Bölümler
Breaking Bad 5. Sezon Tüm Bölümler
 Walter White’ın 52. Doğum günü ile başlayan final sezonun ilk bölümünde, bünyesinde hırs, ego, intikam ve bunlara benzer olumsuz bir takım karakteristik özellikleri barındıran Walter’ın...
 •   Tür : Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj, Suç
 •   İzlenme: 10674
 •   986
    68
 •   Vizyon : 2012
 •   Süre : 45 Dk.
IMDb9.5
MultiDil
1080P
Alfa Kurt
Alfa Kurt
 Alpha filmi konu olarak ilkel zamanlarda geçen bir hikayeyi anlatmakta. Yirmi bin yıl geriye gidilen film de, aynı ismi taşıyan Alpha adındaki gencin yaşadığı hayat mücadelesi ve olgunlaşması konu alınıyor. Alpha i&ccedi...
 •   Tür : Aksiyon, Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj
 •   İzlenme: 9790
 •   551
    17
 •   Vizyon : 2018
 •   Süre : 0 Dk.
IMDb8.3
Fragman